Hakkımızda

Portakal Şirketler Grubu; 1990 senesinde Kartal’da ticari sektöre adım atan Portakal Grup, bugün marka olmanın vermiş olduğu güvenle çeşitli sektörlerde müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Markası altında bulunan şirketleriyle müşteri odaklı çalışmalar yapan Portakal Grup, güncel teknolojiyi takip eden ve her zaman kendisini yenileyen yapısıyla hizmet vermeyi sürdüren bir şirketler grubudur. Kurulduğu zamandan beri müşterilerinin güvenebileceği bir markayı ortaya koymaya çalışan firmamız, bugün hedeflediği kalite ve memnuniyet çizgisine ulaşarak, müşterilerine “Portakal” isminin güvenilirlik ve samimilik ifade eden marka olduğunu kanıtlamıştır.

Sektöründe uzun süre çalışmanın vermiş olduğu bilgi birikimi, tecrübe ve deneyim müşteri odaklı çalışmaların verimli bir şekilde sonuç vermesini sağlamıştır. Firma sahipleri Gürkan Gülpınar, Yener Gülpınar ve Tarık Gülpınar müşteri portföyünü her geçen gün biraz daha arttırarak, daha fazla sektörde müşteri memnuniyetini sağlayacak işlerin ortaya konulması adına çalışmalar yapmış, böylece Portakal Şirketler Grubu’nu ortaya çıkartmışlardır.

Portakal Şirketler Grubu 18 Yıllık deneyimi ile Tercüme, Medya, Otomotiv, Eğitim sektörlerinde lider konumunda olan bir firmadır.

 

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiği sektörlere liderlik eden, çalışanlarına ilham kaynağı olan ve katma değer yaratan güçlü ve dinamik bir şirketler grubu olmak.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerine güven ve mutluluk veren, müşterilerini iş ortağı olarak gören, çözüm ortakları için değer oluşturan, faaliyet gösterdiği sektörlerde müşterilerine güven veren sürdürülebilir bir yapı oluşturmak.